15.09.2003 - nareszcie mam dla Vas troche nowości :D


A looong time ago ... nie pojawiały się żadne newsy ;] więc postanowiłem to zmienić, a zmian jest dość sporo. Mianowicie:

  - Wywaliłem ten paskudny, niedobry i brzydki baner, który ujawniał swe oblicze po wpisaniu w przeglądarce znaków wyglądających tak o :) --> http://www.ofkurs.kgb.pl . Był to baner firmy sisco której to strona mieści się pod tym adresem http://sisco.pl. Otwórzcie i zapamiętajcie dobrze te firme, gdyż na marginesie (tak po cichu) pisząc (tylko nikomu niemówcie) są to OBRZYDLIWI I NIEKULTURALNI OSZUKIŚCI & NIKOMU SISCO.PL NIEPOLECAM!!!!!

  - Posegregowałem wreszcie ebooki w dziale PDF, tworząc bardziej odpowiednie nazwy poszczególnych działów czego efektem jest lepsza orientacja i łatwość w dotarciu do celu swojego przeznaczenia.
Zawartość wspomnianego działu można przejżeć klikająć >> Tutaj <<

  - Dodalem nowego ebooka [ Asembler 6502.zip ] do dzialu Programowanie, oraz pełną wersję (rzecz jasna) światowego bestsellera [ Mitnic Kevin - Sztuka Podstepu ], ktory miesci sie w dziale -Inne-.

  - Stworzyłem zupełnie nowy dział o nazwie Retro, w którym będę umieszczał wszelkiego rodzaju info w postaci miedzyinnymi pdf'ow na temat troche starszych technologii, komputerów etc : ) -- Serdecznie zapraszam.

17.07.2003 - Nowy dzial i klient FTP


Powstał dział Programy, a w nim narazie tylko jedna kategoria - Python. Będą tam umieszczane przeróżnego rodzaju programy napisane w tym języku. Pierwszym programem którym tam umieściłem, a zarazem pierwszym który w ogóle pojawił się na tej stronie jest FTP.py - klient FTP zawieerający w sobie 12 podstawowych opcji. Aby go uruchomić trzeba mieć oczywiście interpreter pythona, a to wszystko opisane zostało TUTAJ więc proszę klikać ;].

14.07.2003 - Nareszcie nowości! :D


Nareszcie, mam nadzieje ku radości bywalców mojego skromnego sita zamieszczam pare nowych nowości ;]. Dorzuciłem po dwa kursy na dwa języki, które po raz pierwszy goszczą na stronach Web - of - kurS, a są to godne miana prawdziwego elektronowego uczucia oświecenia VHDL & Lisp. A tutaj kursy, które oczywiście równie dobrze znaleść można w dziale o tej samej nazwie ;] -> VHDL_text.zip, opisVHDL.zip, Common_lisp.zip, lisp.zip. Do działu Linux dodalem obszerny podrecznik dotyczacy Linuxa, niezbednik kazdego rozpoczynajacego prace z rodzina systemow unixowych. -> Linux podrecznik. Natomiast w dziale [=Inne=] znalazł swoje miejsce dość pokaźny tekst pod niebanalnym tytułem Programowanie Sieciowe, oraz 5 stronnicowy pdf Visual Lisp.

17.06.2003 - big error!


Będąc świeżo po wielkim formacie (wszystkie partycje), zainstalowałem shita2000, który uzbrojony jest w ie5 (internet explorer 5), dodam iż poprzednio miałem ie6. W ten właśnie sposób udało mi się dostrzec iż moja stronka jest praktycznie nieoglądywalna w tej i poprzednich wersji przeglądarki :|, więc od razu zabrałem się za naprawianie wszytskich błędów i teraz już każdy (no prawie), może sobie dowolnie korzystać z zasobów mojej małej biblioteczki.

11.06.2003 - pdfy :)


Zamieściłem mały banerek, którego podziwiać można w dolnym lewym roku strony. Za jego pomocą każdy komu ów strona się do czegoś przydała może na nią zagłosować :).
Co do pdf'a Podręcznik Administratora Sieci, już można spokojnie zasysać, przepraszam za utrudnienia. Oprócz powyższych zamieściłem także kilka nowych pdf'ów, mianowicie są to: Internet.pdf - 77 stron, nastepnie Prof uslugi bez.pdf (czyt. Profesjonalne usługi bezpieczeństwa) - stron 22, Techniczny biuletyn zabezpieczen.pdf - 17 stron, dnspl.pdf (dokument o dns) - 8 stron. To by było na tyle :) miłego czytania.

08.06.2003 - NEWS : ]


W związku z niedawną niedostępnością strony, postanowiłem sowicie wynagrodzić to jej bywalcom dzisiejszym jaki przyszłym i uaktualnić nieco biblioteke Web - of - kurS o 15 kórsów pascala, 9 assemblera, 5 delphi, 2 api, 1 css, 1 html i nową książeczke :) pod niebanalnym tytułem "Zagrożenia w sieci", która liczy sobie 75 stron :]

08.06.2003 - Wszytskich I'm sorry :(


Wszytskich bardzo wielce przepraszam, gdyż storna ponad tydzień niebyła dostępna. Nie jest to moja wina. Powodem była zmiana serwera, na którym ów strona się znajduje, otóz administratorzy najlepszych darmowych kont w polsce piwko.pl postanowili sobie zmienić providera hehz ;] i z tego powodu ku mojemu i waszym nieszczęściu stronki poprostu niebyło.
Jeszcze raz przepraszam, niepowinno to się już więcej powtórzyć.

26.05.2003 START !!!


Hurrrraa stronka ruszyła! :D skończyłem dodawać ją do przeglądarek, niedługo powinna być w nich już odnajdywalna :]. Mam wielką nadzieję iż ów strona wyzwoli wiele zdolnych umyslów od szarości codziennego dnia i wzbudzi w nich chęć tworzenia, poznania i zrozumienia.