MobileClub jest serwisem internetowym specjalizującym się w marketingu mobilnym. Firma ta oferuje swoim użytkownikom możliwość zbierania punktów premiowych(np. za zarejstrowanie się, polecenie serwisu innej osobie,otrzymywania informacj), które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody, a międzyinnymi doładowania komórki :).
Wszyscy zarejstrowani użytkownicy serwisu wyrażają zgodę na otrzymywanie w formie SMSów informacji o charakterze marketingowym, dotyczących określonych przez użytkownika tematów. Użytkownicy serwisu ponadto określają dogodnądla siebie częstotliwość oraz czas otrzymywania takich informacji.
MobileClub nie zajmuje się więc rozsyłaniem tzw. SPAMu. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość w każdej chwili zmienić lub usunąć swoje dane.

::  Kto może zostać członkiem MobileClub?
Członkiem MobileClub może zostać każda osoba, która jest abonentem którejkolwiek z polskich sieci telefonii komórkowej i zarejestrowała się na stronie MobileClub. Przez rejestrację rozumiane jest udostępnienie swoich danych rejestracyjnych i zapisanie się do serwisu.

::  Punktacja i wymiana punktów na nagrody.
Jak już wcześniej wspomniałem zbierając punkty masz możliwość (wręcz koniecznośc ;]) wymienienia ich na loga, dzwonki, doładowania komurki itd.
Nie mam zamiaru oszukiwać cię i wciskać kit, że już za jedną zwerbowaną osobę otrzymasz złote góry (co jest namiętnie praktykowane na innych stronach opisujących podobnego typu serwisy). Chcę aby jak największa ilość obywateli posiadających komurki mogła uprościć sobie życie i niewielkiem wysiłkiem doładować swoje konto o 50zl :) lub też uzyskane punkty wymienić na ładny plecaczek, film VHS do wyboru, DVD, płtye CD z muzyką i inne nagrody. Czyż to nie piękne ? mnie się podoba :). W linkach poniżej postaram się jak najbardziej jasno i czytelnie zobrazować tobie jak wygląda naliczanie punktów w serwisie, o którym tu mowa.

PUNKTACJA  | |  NAGRODY

::  Rejstracja
Aby zaresjtrować się w MobileClub trzeba odwiedzić stronę tegoż serwisu i poprostu zarejstrować sie w nim ;] co niepowinno sprawić wielkiego kłopotu.
Jest jeszcze jedna sprawa, mianowicie prosiłbym wszystkich ludzi dobrego sumienia o wpisanie mojego nicka w pole "login osoby polecającej" | mój nick -->   _Earendil_   , nietrudno je znaleść gdyż jest to pierwsze pole z góry do wypełnienia w formularzu, do którego link znajduje się właśnie TUTAJ